29 Mayıs 2009 Cuma

pompeii güncesi *1*


oradaydım amına çakayım. hatunun birisi geliyor birisi gidiyordu, birisi geliyor oradabiproblemiolmayanus benimle şu hamama gelir misin? diyordu (salak olduğu için ismimi yanlış söylüyordu), birisi geliyor okonudabiproblemiolmayanamamus lütfen bizim hoş sohbetimize katıl mükemmel bir yerimiz var hem o salak karı da gelsin bizim için sorun değil:)) diyordu. yüce roma imparatorluğu böylesine güzel bir dönemle karşılaşmamıştı. her türlü sanatsalın erotize edilip, insan zihninin boşaltılabilirliğini zevk-i sefa ile sağlıyordu.

o orgryden o orgry'ye o hamamdan bu hamama, o şarap kadehlerinden şu şarap kadehlere şuh ve narin kahkahalar atarak gidiyordum.  ne olduysa okonudabiproblemiolankadınus'a rastlamamla oldu.... şimşek tanrıları iş başındaydı yüce zeus!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ortalık karıştı, kocaman bir orgry'nin ortasında şarap çanakları havada uçuşurken ''sikecem ha bu ne gürültü, alayınızın şarap çanağına sıçayım ulan'' dedim ve bir deyim oluşturdum. halktan bir kaç kişi gelip abi süper  söz bu hemen yazalım dedi. lan dedim kaçın lav geliyor!!! siktiredin sözü mözü!!!!!!!!!!!!!!!! insanlar nefes alamaz olmuşlardı resmen o duvarlara çizilen pornografik sanat eserleri küller altında ve lavlar içerisinde kayboluyordu. ben kendimi çoktan güvenli bir yere atmıştım bile okonudabiproblemiolankadınus'a lanetler okuyarak elbette.

o gün pompeii gavur amı gibi yanıyordu. o sıcağa dayanabilen beri gelsindi.

hala okuyor lan!!!! hahahahahahahhahahahhahaha

neyse puahahhahahahhaha ovvv şit!!!!

1 yorum:

ben umudun annesi değilim.. dedi ki...

pompei hamamcıları kovalasın seni.
asdfghjklşi

 

unique visitors
Smith Noble Coupons